Preprava Bromptonu

Easy Wheels

Easy Wheels s├║ pogumovan├ę kolieska s┬ákvalitn├Żmi lo┼żiskami. Daj├║ sa pripevni┼ą bu─Ć na zadn├Ż nosi─Ź, alebo na hlavn├Ż r├ím namiesto p├┤vodn├Żch plastov├Żch koliesok. Easy wheels V├ím zaru─Źia pohodln├ę ┼ąahanie zlo┼żen├ęho bicykla. S├║─Źas┼ąou v├Żbavy je aj gumen├í brzda, ktor├í sa pripevn├ş na spodok sedlovky ─Ź├şm v┬ázlo┼żenom stave zabr├íni samovo─żn├ęmu pohybu bicykla.

Cover and saddle bag

Obalov├í ta┼íka je ur─Źen├í pre bicykel Brompton v zlo┼żenom stave. Ta┼íka je koncipovan├í tak aby sa pomocou zipsu ─żahko navliekala a┬ázvliekala z┬ábicykla. Tento obal, ktor├Ż sl├║┼żi proti za┼ípineniu,┬á ocen├şte hlavne pri preprave bicykla ─Źi u┼ż v┬áaute alebo v autobuse. Po─Źas jazdy schov├íte obal jednoducho do p├║zdra pod sedlom.

Taška na Brompton (B-bag)

Ta┼íka vyroben├í na prepravu V├í┼ího Bromptonu je vyroben├í z┬ápevn├ęho nylonu. Proti po┼íkodeniu V├í┼ího bicykla je vybaven├í 5 mm vypch├ívkou. Ta┼íka je nepremokav├í, s┬átromi extra ├║lo┼żn├Żmi priestormi a┬ánosi┼ą sa d├í bu─Ć pomocou popruhu cez rameno, pomocou rukov├Ąt├ş, alebo jednoducho ┼ąaha┼ą na kolieskach.

´╗┐