Early Rider NOVINKY

SPHEROVELO


Úžasná novinka pre všetky deti, s ktorou prišiel výrobca detských odrážadiel Early Rider. Spherovelo je určené pre deti od 10 mesiacov do 2 rokov. Deťom pomáha pri rozvoji motoriky a balansu. Oblé hrany na celom Spherovele sú zvolené z dôvodu, aby prišlo k žiadnemu poraneniu dieťaťka. Táto novinka z dielne Early Rideru si tento rok vyslúžila odcennenie reddot design award, ktoré sa udeľuje od roku 1954.

Cena Spherovela je 95.- €.

 

 

Alley Runner


Alley Runner patrí jednoznačne medzi najľahšie odrážadlá. Zloženie použitých materiálov pri výrobe Alley Runneru malo za cieľ vytvoriť odolný, ľahký a účelový bicykel bez pedálov. Uznajte sami ručne lakovaný a brúsený hliníkový rám, zapúzdrené ložiská, karbónové riadidlá a sedlovka, ergonomická kožená sedačka. A výsledok?? 3,25kg!!!

Cena Alley Runner 149 € a je pripravený k okamžitému odberu.

 

 

Belter


To čo už len chýbalo produktovému portfóliu výrobcu Early Rider bol nejaký ten stroj, ktorý bude mať aj pedále, a my vám ho s hrdosťou predstavujeme. Najľahší detský bicykel 5,65kg!!! Veľkosť kolies 16″, miesto klasickej reťaze, remeň, ručne brúsený a lakovaný hliníkový rám a ocenenie EUROBIKE 2012. Bicykel Belter je určený pre deti, ktoré už vedia udržat rovnováhu a nepotrebujú pomocné kolieska. Sedadlo je možné najnižšie nastaviť na 47 cm.

Cena za Belter je 411 € a je pripravený k okamžitému odberu.