Early Rider Detské odrážadlo

“Môj detský sen…”

Detské odrážadloDetské odrážadlo je určené pre ratolesti, ktoré majú od 20 mesiacov do päť rokov. Hneď ako sa Vaše deti naučia chodiť a behať môžu sadnúť na odrážadlo a šantiť po dvore.  Na detskom odrážadle sa naučia držať stabilitu na dvoch kolesách čo im neskôr uľahší učenie jazdy na bicykli bez toho, aby museli používať pomocné kolieska.


Výnimočné odrážadlo Early Rider

Detské odrážadlo na lesnej cesteUnikátne je, že každé detské odrážadlo Early Rider je vybavené nastaviteľnými riadidlami. V čase keď sa Vaše deti ešte iba učia jazdiť nastavíte riadenie na obmedzené. Rozsah otáčania bude obmedzený. Takéto nastavenie detského odrážadla znižuje riziko pádu. Zároveň sa Vaše ratolesti plne venujú rozvoju motoriky a stability. Ak už stabilita na Early Rider nie je problémom, zmeníte nastavenie riadenia na otvorené.  Detské odrážadlo sa razom zmení plne manévrovateľný bicykel, ale bez pedálov. A plnohodnotný zážitok z jazdy Vaše ratolesti určite poteší. Ak toto všetko zvládnu a dorastú, verte že presadnú na bicykel bez problémov.

Destské odrážadlo na plážiTento produkt je ručne vyrábaný z lisovaného dreva. Sedadlo je kožené. Vyznačuje sa vysokou kvalitou spracovania a krásnym designom. Vďaka vysokej kvalite vydrží toto detské odrážadlo aj pre neskôr narodených súrodencov.


Vyrába sa v troch základných veľkostiach.

Všetky typy majú nastaviteľnú veľkosť výšky sedadla a možnosť obmedzenia rozsahu otáčania.

Detské odrážadlo a jeho detaily prevedenia


Radosť detí z jazdenia na tomto behadle si môžete pozrieť na tomto videu :