Modely

Základné typy

Typy bicyklov boli v zásade (tri), od roku 2012 už máme štyri, líšia sa hlavne typom riadítok. Vám vyhovujúci model si navolíte podľa postupu  uvedeného v článku Ako si vyskladať Brompton.

TYP H

Model H2L

Variant anglickej legendárnej skladačky so zvýšenými lastovičími riaditkami pre pohodlnú a vzpriamenú jazdu. Idealná voľba pre naozaj vysoké postavy (nad 185 cm).  To všetko opäť v kompaktnom balíčku 54x56x25 cm, do ktorého zložíte bicykel aj do 10 sekúnd!

Označenie H v kóde bicykla v tejto kategórií znamená práve typ zvýšených lastovičích riadítok. Výška horného uchopenia riaditok je 1072 mm. Taktiež je väčšia vzdialenosť medzi riadítkami a sedlovkovou trubkou. Pre modely s označením X sú externé prvky bicykla vyhotovené z titánu.

TYP M


Model M3L

Model M3L-X

Celosvetovo najvyhľadávanejší model anglickej legendárnej skladačky s lastovičími riaditkami pre pohodlnú a svižnú jazdu – vzpriamený posed a vynikajúce jazdné vlastnosti. To všetko v kompaktnom balíčku 54x56x25 cm, do ktorého zložíte bicykel aj do 10 sekúnd!

Označenie M v kóde bicykla v tejto kategórií znamená práve typ lastovičích riadítok. Výška horného uchopenia riaditok je 1013 mm. Pre modely s označením X sú externé prvky bicykla vyhotovené z titánu.

Typ P


Model P6R

Model P6R-X

Model anglickej legendárnej skladačky s riaditkámi pre maximálne vzpriamený posed. Dámy tento posed určite odcenenia. Zase zabalené v kompaktnom balíčku 54x56x25 cm, do ktorého zložíte bicykel aj do 10 sekúnd!

Označenie P v kóde bicykla v tejto kategórií znamená typ vysokých riadítok s dvoma možnosťami uchopenia. Výška horného uchopenia riaditok je 1030 mm. Pre modely s označením X sú externé prvky bicykla vyhotovené z titánu.

 TYP S


Model S2L

Model S2L-X

Športová varianta anglickej legendárnej skladačky s rovnými nižšie položenými riaditkami pre riadne svižnú a športovú jazdy – výborná akcelerácia a jazdné vlastnosti. Rovnako zabalené v kompatnom balíčku 54x56x25 cm, do ktorého zložíte bicykel aj do 10 sekúnd!

Označenie S v kóde bicykla v tejto kategórií znamená typ rovných športových riadítok. Výška horného uchopenia riaditok je 924 mm. Pre modely s označením X sú externé prvky bicykla vyhotovené z titánu.